VšĮ Žemaitijos turizmo informacijos centras

Orientavimosi sporto klubas „TELŠIAI“

Sporto klubai

Orientavimosi sporto klubas „Telšiai“ įkurtas 2002 m. Prieš 18 metų klubą vienijo tik 5 nariai. Šiandien klube jau daugiau nei 40 aktyviai laisvalaikį leidžiančių sportininkų, kurie kartu sportuodami siekia kuo aukštesnių komandinių bei asmeninių rezultatų. 

Klubas vysto orientavimosi sportą Telšių rajone. Todėl nuo 2009 m. kas antrus metus Telšių apylinkėse organizuojamos keletą dienų trunkančios orientavimosi sporto varžybos „Telšē“. Į keturias dienas vykstančias varžybas dalyviai iš visos Lietuvos bei kitų šalių kviečiami išbandyti vis kitus Žemaitijos krašto miškus. 

Telšių orientavimosi sporto klubas kasmet pritraukia vis daugiau mišką ir gamtą mylinčių entuziastų, kurie išbando orientavimosi sportą organizuojamose masinėse treniruotėse. Šiuo metu klubas įgyvendina sporto projektą „JUDĖK KARTU SU ORIENTAVIMOSI SPORTO KLUBU „TELŠIAI““ (Nr. SRF-SIĮ-2019-1-0118), kuris bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis (administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija). Įgyvendindamas  šį sporto projektą klubas siekia populiarinti orientavimosi, bėgimo, dviračių, slidžių sportą ir sudaryti palankias sąlygas įvairaus amžiaus sporto mėgėjams dalyvauti aktyvioje fizinėje veikloje, sukuriant patrauklią aukštų rezultatų sieksiančių sportininkų rengimo sistemą ne tik Telšių rajone, bet ir visoje šalyje.

Klubo vizija – tapti patraukliausia orientavimosi sporto baze ne tik Žemaitijoje, bet ir Lietuvoje bei būti pripažintu geriausiu treniruočių rengimo, įgūdžių tobulinimo ir aukščiausio lygio varžybų organizavimo centru.

Atsiliepimai

Komentuoti