VšĮ Žemaitijos turizmo informacijos centras

ŽEMAIČIŲ EGZAMINAS

Žinių apie Žemaitiją ir žemaičius patikrinimas grįžta!

Kas labiau žemaitis? Ar tas, kuris kalba žemaitiškai? Ar tas, kuris rašo žemaitiškai? Ar tas, kuris skaito žemaitiškai? Ar tas, kuris gyvena Žemaitijoje? Ar tas, kuris gimė Žemaitijoje? Ar tas, kuris pyksta žemaitiškai? Ar tas, kuris Žemaitiją nešiojasi širdyje?

Nori išsiaiškinti?

Trečius metus iš eilės Žemaitijos turizmo informacijos centras kartu su EUROPE DIRECT Telšiai suteikia Tau progą, meta iššūkį ir sako: laikyk „Žemaičių egzaminą“, pasitikrink savo žinias ir sužinok daugiau apie savo ir mūsų kraštą!

Lietuvoje vyksta patys įvairiausi egzaminai, tai kuo prastesni mes, žemaičiai? Tad kviečiame kiekvieną, kuris geba naudotis internetu, patikrinti savo žinias apie Žemaitiją: istoriją, tradicijas, žymius žmones, kultūrą, architektūros ir urbanistikos paveldą, virtuvę, kalbą, šiandieną bei kitus kraštui svarbius dalykus.

Mes, žemaičiai, turime kalbos, istorijos, vietovių ir vietovardžių knygas, lankytinų vietų apžvalgas ir leidinius. O kiek dar daug primirštų įvykių ir dalykų tūno atminties kertelėje, kiek garsių žemaičių ar išskirtinių vietų žinome! „Žemaičių egzaminas“ – tai žinių apie Žemaitiją ir jos išskirtinumą Lietuvoje, Europoje bei pasaulyje patikrinimas. Viliamės, kad jame dalyvaus Telšių regiono, Žemaitijos, Lietuvos, Europos, o gal ir pasaulio žemaičiai bei žemaičių kultūrai neabejingi lietuviai.

Ir duodame užuominą: žiūrėk Žemaitijos turizmo informacijos centro kuriamą laidą „Kelionės tikslas – Žemaitija“ ir joje rasi atsakymus į visus „Žemaičių egzamino“ klausimus. Laidas rasi, paspaudęs nuorodą https://visit.telsiai.lt/

„Žemaičių egzaminas“ vyks gruodžio 6 dieną, per Telšių miesto gimtadienį, internetinėje svetainėje http://www.zemaiciuegzaminas.lt Nuoroda bus aktyvi visą parą, todėl pasitikrinti žinias gali sau patogiu metu, neapsiribojant nustatytomis valandomis. Egzamino rezultatai ir nugalėtojai bus paskelbti gruodžio 12 -ąją dieną.

Tad, jei esi žemaitis, jei save laikai žemaičiu, brongus prieteliau, ėlga namėslīk ėr sava kalėnduorie ožsėbriėžk svarbė datā – groudė šeštā. Sek inpormacėjė Žemaitėjės turizma inpuormacėjės puslapie arba mūso suocialiniūse tėnklūsė!

O jei dar norėtum pasimokyti prieš šį iššūkį, žiūrėk laidą KELIONĖS TIKSLAS – ŽEMAITIJA!

 

Organizatoriai

 

Daugiau informacijos:

VšĮ Žemaitijos turizmo informacijos centras

Turgaus a. 21, Telšiai
http://visit.telsiai.lt
Tel.: +370 618 63448,
El. p.: turizmocentras@telsiai.lt