VšĮ Žemaitijos turizmo informacijos centras

KAIMO ROJUS

Kaimo sodybos

Audio gidas

0:00
0:00

Ieškantiems geriausio, apsilankyti kviečia kaimo turizmo sodyba „Kaimo rojus“. Tai puiki vieta šventėms: vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms, klasės ir draugų susitikimams, konferencijoms ar seminarams iki 70 svečių.

Sodyba yra arti Telšių. Ji nutolusi vos 10 kilometrų važiuojant keliu Telšiai – Varniai. Tad neturėtų kilti problemų nei ratuotiems, nei raitiems. Sodyba pritaikyta tiek vasaros, tiek žiemos šventėms.

Svečiams pritaikytos puikios sąlygos nakvynei. Vienu metu gali miegoti 60 žmonių: antrame aukšte yra trys kambariai, holas, vonios kambarys su tualetu (pirmame ir antrame aukšte). Kam pritrūks vietų nakvynei – specialiai pritaikyti plotai ir erdvės palapinėse. Jaunavedžių patogumui – atskiras namelis su plačia lova. Yra 2 erdvios pavėsinės: viena skirta šokiams, kita – ramiam poilsiui, šašlykų kepimui, pasisėdėjimui su artimaisiais.

Salė šventėms bei renginiams yra erdviame plote. Pro jos didžiulius langus galėsite grožėtis įspūdinga gamta. Svarbiausiai Jūsų šeimos šventei ar kitam renginiui maisto ruošimu ir tiekimu į stalą rūpintis nereikės, nes sodyboje gaminamas maistas visada yra šviežias, skanus, gražiai patiektas, o šeimininkių kulinariniais sugebėjimais nenusivils net patys išrankiausi svečiai. Yra visi indai ir kitas reikalingas inventorius. Dekoruojami stalai pagal Jūsų pageidavimus, pasirinktą spalvą bei stalų išdėstymą.

Sodyboje taip pat yra erdvi pirtis, prie kurios mažoji - pirties salė, talpinanti iki 20 žmonių.

Yra kas veikti ir žvejams: tvenkinys gilus ir žuvingas. Vaikams specialiai pritaikyta žaidimų aikštelė, kur jie bus sudominti medinėmis supynėmis ir kt. Sodyboje yra erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje tilps visų svečių automobiliai, nebus problemų ir autobusams bei limuzinams.

Svarbiausia – privatumas. Rami, jauki ir privati aplinka užtikrins kiekvieno ramų poilsį kaskart atsinaujinančioje sodyboje. Sodyboje būsite tik Jūs, Jūsų svečiai ir aptarnaujantis personalas.

Mes siekiame sukurti Jums malonią ir jaukią aplinką, kad grįžę namo jaustumėtės atitolę nuo rutinos, atsipalaidavę, kupini naujų idėjų ir jėgų!

Patogumai

Supranta rusiškai
Pirtis
Pokylių salė
Automobilių stovėjimo aikštelė

Sezoniškumas

Visą sezoną

Atsiliepimai

Komentuoti