VšĮ Žemaitijos turizmo informacijos centras

GRAŽINOS SODYBA

Kaimo sodybos

Žydinčios pievos, žemuogėmis kvepianti pamiškė, tvenkinyje krykštauja antys, kvepia ką tik nuskintas agurkas su medumi...Taip, tai pas mus. Sodyba įrengta be pretenzingumo ar aliuzijų į prabangą. Tai puikus kaimo ramybės ir miesto patogumų derinys, geras privažiavimas ir šalia miškas su 14 hektarų rekreaciniu parku.

Senoviniame svirne jau daugiau kaip 200 porų atšoko vestuves. Taip pat švenčiamos krikštynos, jubiliejai, gimtadieniai, draugų, giminių susitikimai. Galime organizuoti maitinimą (kainos priklauso nuo žmonių skaičiaus, dėl to tarkitės paskambinę), nakvynę, patalpų ir stalų dekoravimą, pasirūpinti muzikantais, vakaro vedėjais, fotografais, šeimininkėmis ir barmenėmis.

Patogumai

Maitinimas
Pirtis
Automobilių stovėjimo aikštelė
Vieta palapinėms
Laužavietė

Sezoniškumas

Visą sezoną

Papildoma informacija

Atrakcijų mėgėjas sodyboje ras dažasvydžio žaidimo aikštelę. Dažasvydis labai demokratiškas žaidimas, jį gali žaisti ir vyrai, ir moterys, ir vaikai. Jūs galite puikiai praleisti laiką su draugais, padaryti gimtadienio šventę savo vaikams, palaikyti gerą savo darbuotojų kovinę dvasią ir fizinę formą.

Naujoji pirtis visų pirma skirta pirties fanams. Ji padeda atgauti jėgas, praturtina dvasią ir svarbiausia – sustiprina sveikatą. Jeigu pirtis laisva, ji paruošiama per tris valandas nuo Jūsų skambučio. Visos atskiros pirties pramogos skirtos iki 15 žmonių vienu metu. Viduje yra jaukiai įrengtos patalpos pobūviams (15 žmonių), visi patogumai (WC, dušas, šaldytuvas). Antrame aukšte paruoštos patalpos nakvynei (10 žmonių). Lauke - pavėsinė su židiniu.

Kulinarinio paveldo degustacijai jau šešti metai važiuoja užsieniečių grupės iš "Studiosus", norintys pažinti Lietuvą. Tad ką bekalbėti apie žemaitį, kuriam cibulynė, kanapynė, kastinys yra raktinis žodis į namus kur jie bebūtų.

Atsiliepimai

Komentuoti
  • Re
    Renata
    2023-01-31

    Buvo labai smagi degustacinė vakarienė. Su šokiais, su žaidimais. O paskui kelionė į parką, žmonės,jūs neįsivaizduojate kaip ten smagu. Gražinos sodybos pasaka. Važiuokite, važiuokite.