VšĮ Žemaitijos turizmo informacijos centras

AUKSINIO ELNIO DVARAS

Kaimo sodybos

Kaimo turizmo sodyba įsikūrusi vaizdingoje Žemaitijos vietovėje šalia Virvytės upės. Netoli sodybos yra tokios istorinės žemaičių vietos, kaip Šatrijos piliakalnis, Biržuvėnų dvaras, Biržuvėnų piliakalnis, šaltinis „Laumės Pėda“, Tado Blindos gimtinė ir priesaikos pušis.

Dvaro kompleksą sudaro: pagrindinė pilis, keletas pastatų su gyvenamaisiais 80 vietų apartamentais ir miegamaisiais, kavinė-baras, 100 vietų konferencijų salė, 70 vietų pokylių salė, 40 vietų namas su pokylių sale, pastatas su lauko virtuve, didžioji (su apgyvendinimu  ir kubilu) ir mažoji kaimiškos pirtys. Dvaro teritorija išgrysta akmeniniais ir mediniais pasivaikščiojimų takais. Čia taip pat rasite elnių ir danielių aptvarus, įrengti apžvalgos bokštai. Įrengtos krepšinio ir tinklinio aikštelės, taip pat žaidimų aikštelė vaikams. Pramogos: plaukiojimas baidarėmis, važinėjimas dviračiais, upėtakių žvejyba Virvytės upės  senvagėje, ekskursijos į istorines Žemaitijos vietoves. Sodyboje įkurtas senovinių motociklų muziejus.

Patogumai

Wi-Fi
Šeimų numeriai
Vaikų žaidimų aikštelė
Supranta angliškai
Supranta rusiškai
Dviračių nuoma
Žvejyba
Maitinimas
Pirtis
Pokylių salė
Supranta vokiškai
Valčių, baidarių nuoma
Automobilių stovėjimo aikštelė
Vieta palapinėms
Krepšinio / tinklinio aikštelė
Laužavietė
Židinys

Klasė (žvaigždutės)

4 žvaigždutės

Sezoniškumas

Visą sezoną

Papildoma informacija

Muziejuje eksponuojami prieškarinių, pokarinių ir vienetinių motociklų modeliai, pagaminti 1901-1945 metais. Motociklai į muziejų atvežti iš įvairių pasaulio šalių: Amerikos, Anglijos, Vokietijos, Rusijos ir kt. šalių. „Auksinio elnio dvaro“ kaimo turizmo sodyboje įkurtas senovinių motociklų muziejus yra pats didžiausias muziejus Pabaltijo valstybėse, turintis virš 40 retų senovinių motociklų modelių, taip pat keletą unikalių šiuolaikinių modelių.

Prieš kelionę rekomenduojama susitarti dėl vizito.

Atsiliepimai

Komentuoti