VšĮ Žemaitijos turizmo informacijos centras

Irklais per Atlantą

Filmai

- GEGUŽĖS 15 D. 18.00 VAL. TELŠIŲ KULTŪROS CENTRE FILMAS IRKLAIS PER ATLANTĄ!

Nuoroda į lietuviškai subtitruotą treilerį:

https://youtu.be/HbKXOm3rbIo?si=1ptEcE5pKgP9gCvH

APRAŠYMAS.

Vienas žmogus, vienas vandenynas, šimtmečio istorija...

Tikras pasakojimas apie Aurimą Valujavičių, pirmąjį lietuvį, kuris niekieno nepadedamas leidosi į vieną didžiausių savo gyvenimo iššūkių - 8500 km kelionę per Atlantą irkline valtimi „Lituanica“, siekiant paminėti 90-ąsias S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą metines.

Pasinerti į vienatvę ir euforiją, skausmą ir džiaugsmą, nerimą ir viltį, kad Atlanto vandenynas bus perirkluotas nuo žemyninės Europos iki žemyninės Šiaurės Amerikos dalies ir Majamio krantas pergalingai pasiektas. Tik šios mintys Aurimo galvoje sukasi jau keletą metų, o į atvirą vandenyną jis leidžiasi po ilgiau nei dvejus metus trukusio intensyvaus pasiruošimo istorinei, o kartu ir rekordinei kelionei. Fizinis pasirengimas, psichologinė drausmė, griežta disciplina ir kasdien augantis adrenalinas dėl išsikelto tikslo, atmosferą tik dar labiau kaitina. Nesuskaičiuojamos valandos ir dienos darbo Aurimą priveda prie taip ilgai laukto kelionės starto, ankstų Kalėdų rytą. Svarbiausia jo taisyklė – niekada nesustoti irkluoti!

Kiekvienam savas Atlantas!

Bilieto kaina: 6 Eur. juos galite įsigyti Telšių kultūros centro kasoje, darbo laiku: II-V 11-13 val. ir 16-18 val. bei valandą prieš renginį.