VšĮ Žemaitijos turizmo informacijos centras

Skrydis oro balionu Telšiuose

Pramogos

  Telšių miestas, apsuptas Masčio ežero, nustebins ir suteiks progą susipažinti su Žemaitijos perlu iš paukščio skrydžio. Laisvas skrydis vos liečiant medžių viršūnes ar ranka taškant plaukiančius debesis pasikliaujant tik vėjo stichija. Tas žodžiais nenusakomas lengvumo jausmas užklumpantis pakylat ir keliaujant vėjo nugairintais keliais. Į nuotykį pakvieskite savo antrąją pusę, draugus arba gimines – juk dalintis įspūdžiais kartu dar smagiau! Turime ir specialius pasiūlymus šeimoms su vaikais.

Daugiau informacijos apie šias pramogas:

https://skrendambalionu.lt/skrydziai/skrydis-oro-balionu-telsiuose/

 Siūlome skrydžius oro balionais pavieniams nuotykių ieškotojams (skrendant grupėje iki 7 asmenų) ar norintiems visiškai privataus skrydžio. Juk tai geriausia proga Jūsų šventei – ar tai būtų jubiliejus ar bernvakaris, kartu su geriausiais draugais (ir geriausia kaina asmeniui). Po skrydžio Jūsų lauks pirmojo skrydžio diplomas, taurė putojančio vyno ir linksmos oreivystės istorijos.

 Dėl susidarančių termikų oro balionais kylame anksti ryte arba vakare link saulėlydžio. Įspėjame ir dėl šalutinio poveikio – išbandžius skrydį oro balionu norėsis pakartoti dar ir dar!

  Oro balionas skrenda su vėju, todėl pakilimo vietą išrenkame skrydžio dieną pagal vyraujančią vėjo kryptį, kad praskristume virš miesto.

Sezonas: nuo gegužės iki spalio

Skrydžio trukmė: 1 val. (užtrunkame apie 3 valandas nuo susitikimo iki grįžimo).

Parvežimas iš nusileidimo vietos.

 

Atsiliepimai

Komentuoti