VšĮ Žemaitijos turizmo informacijos centras

Žygis su augintiniu

Judėkime sveikatos labui, kartu su savo augintiniais! Stiprinti sveikatą galime įvairiais būdais, vienas jų - vaikščiojimas, o kad gerėtų ne tik fizinė, bet ir emocinė sveikata, svarbu turėti draugą Todėl vaikščiojant rekomenduojame kartu pasiimti savo keturkojus draugus (nepalikite jų prirakintų grandinėmis prie namų, jiems taip pat svarbi sveikata ir gera emocinė būklė) 

Gegužės 11 dieną, 10 valandą, kviečiame dalyvauti žygyje kartu su savo keturkojais! Stiprinsime sveikatą, gerinsime emocinę būklę mėgaudamiesi šuniukų teikiama terapija, džiaugsimės pavasarėjančia gamta. Jeigu neturite augintinio - ne bėda, galbūt norėsite pavedžioti prieglaudos gyventojus, o gal kaimyno šunį? Žygyje laukiami visi norintys 

Starto vieta - Viešvėnų kultūros centras.
Atstumas - 10 kilometrų.
Žygiui pasibaigus laukia košė, kurią išvirs Viešvėnų kaimo bendruomenė. Taip pat vaišinsimes kvapnia arbata ir užkandukais.
Norime visus pamaitinti, todėl registruokitės parašydami diskusijoje savo vardą ir pavardę, arba paspauskite įvykyje DALYVAUSIU. Ačiū už supratingumą.
Kiekvienam įveikusiam žygį įteiksime atminimo sertifikatą
Finišas - Viešvėnų pusiasalis, kur Jūsų lauks geras laikas tarp bendraminčių, pramogos ir konkursas keturkojams! 

Organizatoriai ir partneriai: Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Telšių sporto ir rekreacijos centras, Viešvėnų kaimo bendruomenė, Rimvydas Lukšta, Viešvėnų kultūros centras, Viešvėnų seniūnija, Telšių šuniukų namai.

Atsiliepimai

Komentuoti