VšĮ Žemaitijos turizmo informacijos centras

Žemaičių egzamino laimėtojai

Skelbiame „Žemaičių egzamino“ nugalėtojus.

Viešoji įstaiga Žemaitijos turizmo informacijos centras kartu su EUROPE DIRECT Telšiai surengė žaidimą internete „Žemaičių egzaminas“ ir trečius metus iš eilės išsiaiškino, kas labiau žemaitis.

„Žemaičių egzamino“ laimėtojai:

I – oji vieta – Nijolė Sereikienė (Klaipėda) (ji su savo surinkta 6 asmenų kompanija gardžiuosis žemaitiškais patiekalais, kuriuos pristatys konkurso rėmėjas – kavinė „Senamiestis“ Telšiuose).

II – oji vieta – Petras Stulpinas (Telšiai) (jam bus įteiktas Žemaičių kultūros draugijos įsteigtas prizas – Žemaičio pasas).

III – osios vietos laimėtoja Simona Macevičiūtė (Skuodas/Kaunas) su draugais ar artimaisiais turės galimybę pakeliauti po Telšius su profesionaliu telšiškiu gidu.

Žaidime buvo 20 klausimų su 4 atsakymų variantais, susijusiais su Žemaitija ir žemaičiais. Nors šalia neteisingų atsakymų buvo pateikti ir teisingi atsakymai į klausimus, bendras „Žemaičių egzamino“ teisingų atsakymų į klausimas vidurkis pats aukščiausias per visus „Žemaičių egzamino“ gyvavimo metus – net 49,41 proc. Tą parą, kai vyko „Žemaičių egzaminas“ dėl apdovanojimų, prie žaidimo iš telefonų, stacionarių kompiuterių bei planšečių žaidėjai jungėsi 1325 kartus. Dalyviai, vienaip ar kitaip įveikę užduotis - 946.

Egzamino dalyvių didžioji dauguma – iš Lietuvos teritorijos. Taip pat žaista iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados, Jungtinė Karalystės, Prancūzijos, Norvegijos, Suomijos, Vokietijos, Indonezijos ir kt. Žaidė ir dzūkai, ir žemaičiai, ir kiti lietuviai. Žaidė ir LR Seimo nariai, merai, ir savivaldybių tarybų nariai, ir įmonių ar organizacijų kolektyvai, ir moksleiviai.

Susumavus egzamino rezultatus ir paskelbus nugalėtojus, „Žemaičių egzaminą“ vėl galima žaisti https://www.zemaiciuegzaminas.lt

Atsiliepimai

Komentuoti