VšĮ Žemaitijos turizmo informacijos centras

Sutarkime 2023. Pasaulinė Turizmo diena

Sutarkime 2023

Kviečiame kartu švęsti PASAULINĘ TURIZMO DIENĄ.

Trečius metus iš eilės Žemaitijos turizmo informacijos centras plačiai ir garsiai pažymės Pasaulinę turizmo dieną su nemokamomis telšiškių gidų dovanojamomis ekskursijomis, su diskusijomis, akcijomis ir konkursais. Ir aišku, su koncertais. Ir jau trečius metus miestelėnai bei miesto svečiai bus kviečiami į tą pačią vietą – Telšių Šv. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčią, kur prasidėjo ir tęsiasi Telšių istorija.

Rugsėjo 25 – 30 d. Žemaitijos sostinės gidai surengs 7 nemokamas ekskursijas po Telšių miestą ir rajoną. Ekskursijas ir vaikams, ir suaugusiems ves gidai A. Dacys, V. Vaičekauskas, J. Jokubauskė, V. Vaičiulienė, L. Jonikė, D. Popovič, J. Tamošauskas.

NEMOKAMOS EKSKURSIJOS:

1. Rugsėjo 25d. 18 val. ekskursija su gidu Andriumi Dacium „Džiuginėnų dvaras nebuvusiems“ Džiuginėnų dvare.

2. Rugsėjo 26d. 17.30 val. ekskursija su gidu Vaclovu Vaičekausku „Šis tas apie Telšius“ nuo ŽTIC.

3. Rugsėjo 27d. 17.00 val. ekskursija vaikams su gide Jurgita Jokubauske „Meškučių paieška senamiestyje“ nuo ŽTIC.

4. Rugsėjo 28d. 18.00 val. išvažiuojamoji ekskursija nuo Paunšvystės alkakalnio su gide Laura Jonike „Galios akmenys ir kitos misterijos“. Renkamasi išvažiavimui nuo ŽTIC.

5. Rugsėjo 28d. 17val. ekskursija su gide Vilija Vaičiuliene „Žemaitės gimnazijos paslaptys“ ekskursija po Žemaitės gimnaziją renkamasi prie ŽTIC.

6. Rugsėjo 29d. 17.00val. ekskursija su gide Danute Popovič „Kas gal nepamėlte tava gražibiu, Telšē?“ nuo fontano Katedros aikštėje.

7. Rugsėjo 30d. 14.00 val. ekskursija su gidu Juliumi Tamošausku „Iš mažos Telšės – dideli Telšē“ nuo ŽTIC.

Būtina išankstinė registracija telefonu - 861863448.

Rugsėjo 27 - ąją, 17 val. Žemaitijos turizmo informacijos centras miestelėnus ir miesto svečius vėl pakvies į diskusiją „Ateities turizmas“ bei Šv. Mišias, kurių metu bus meldžiamasi už visus keliautojus. Na o Pasaulinės turizmo dienos vakarą vainikuos nuotraukų konkurso „GARDŽIUOKIS!“ bei iniciatyvos „SĖKMINGIAUSIEJI TURIZME 2023“ nugalėtojų pagerbimas ir apdovanojimai. Vakarą užbaigs akustinis Kazimiero Likšos koncertas.

Pasižymėkite kalendoriuose 2023 m. rugsėjo 25-30 dienas ir nepraleiskite progos dalyvauti renginiuose.

Švęskime ir mėgaukimės Telšiais kartu!

Atsiliepimai

Komentuoti