VšĮ Žemaitijos turizmo informacijos centras

Pasaulinės turizmo dienos baigiamasis renginys „Sutarkime 2023"

Trečius metus iš eilės Žemaitijos turizmo informacijos centras įspūdingai pažymėjo Pasaulinę turizmo dieną.

Šiemet šventė prasidėjo ir tęsėsi visą savaitę. Šventės paminėjimas tradiciškai prasidėjo nuo nemokamų telšiškių gidų dovanotų ekskursijų, Žemaitijos turizmo informacijos centro veiklų pristatymo Telšių įstaigose, bendruomenėse ir organizacijose.

 

Rugsėjo 27 – ąją Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje įvyko pagrindinis turizmo dienų „Sutarkime 2023“ renginys.

Jo metu kartu su Europe Direct Telšiai surengta diskusija „Ateities turizmas“, kurios metu kalbėta apie tai, kokius Telšius ir Telšių rajoną matome ateityje, kaip nepaleisti regiono dominuojančio lyderio pozicijų. Kalbėta apie miesto ir rajono patrauklumą ir jaunam, ir vyresniam, ir verslininkui, ir menininkui, ir labiau mėgstančiam pramogas.

Diskusijoje dalyvavo Lietuvos verslo kolegijos Turizmo ir komunikacijos katedros vedėjas doc. dr. Šarūnas Banevičius, Telšių rajono meras Tomas Katkus, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Telšių filialo vadovė Jolanta Norvaišienė, gidė Elė Kakanauskienė, Žemaitijos turizmo informacijos centro direktorius Egidijus Vaškelevičius. Diskusiją moderavo Europe Direct Telšiai vadovė Auksė Valackonienė.

Vakaro pabaigoje, po Šv. Mišių, Žemaitijos turizmo informacijos centro direktorius Egidijus Vaškelevičius padėkojo visiems, prisidedantiems prie turizmo plėtros rajone ir pakvietė Telšių rajono merą Tomą Katkų pasveikinti turizmo specialistus ir turizmo srityje dirbančius asmenis su Turizmo diena bei apdovanoti už pasiekimus Žemaitijos turizmo informacijos centro komandą.

Taip pat apdovanoti ir visą vasarą vykusio nuotraukų konkurso „GARDŽIUOKIS!“ dalyvius, iniciatyvos „SĖKMINGIAUSIEJI TURIZME 2023“ nugalėtojus bei Telšiuose dirbančius gidus.

Pagrindinį konkurso „GARDŽIUOKIS!“ prizą – dviratį - laimėjo Inesa Vainauckienė iš Šiaulių rajono, 50 eur dovanų kuponus Žemaitijos turizmo informacijos centro partnerių maitinimo įstaigose laimėjo: Aušra Karvelienė, Dalia Jašinskaitė, Povilas Karvelis, Rasa Bielskienė, Romas Rumbauskas, Tomas Terleckas, Regina Gaižauskienė, Vaida Raibužienė, Vaidotas Bartkus, Gileta Ivenckutė, Renata Urbonienė.

 

„SĖKMINGIAUSIEJI TURIZME 2023“, sudėliojus visų internete paskelbtų komentatorių bei turizmo specialistų nuomones ir komentarus, pagerbti taip:

Už sklaidą:

Radijo stotis „Mažeikių aidas“

Laikraštis „Kalvotoji Žemaitija“

Laikraštis „Telšių žinios“

Už plačiai atvertas duris:

UAB „Abatija“

Už asmeninę iniciatyvą:

Gidai ir gidės Vaclovas Vaičekauskas, Janina Bucevičė, Elena Kakanauskienė, Vitalijus Praspaliauskas, Aistė Korkadinovaitė – Šiaudkulienė, Irena Daubarienė, Laura Jonikė, Danutė Popovič, Julius Tamošauskas, Jurgita Jokubauskė, Andrius Dacius, Auksė Valackonienė, Vilija Vaičiulienė, Loreta Vačekauskienė.

Už istorijos kūrimą:

Mindaugas Šimkevičius

Už tradicijos saugojimą:

Gražina Gaižauskienė

Už turistų trauką:

Telšių Šv. Antano Paduviečio katedra,

Telšių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia

Už inovacijas: UAB „Boksai“.

Metų partnerio nominaciją gavo restoranas, viešbutis Levander Inn ir UAB "Germanto lobis". 

O  pagrindiniu ir išskirtiniu prizu - lauro lapų vainiku – pagerbtas ir vainikuotas Romualdas Inčirauskas už meno ženklus Telšiuose.

Pasaulinės turizmo dienos renginius ir jos paminėjimą užbaigė akustinis atlikėjo Kazimiero Likšos koncertas.

Na o mes, Žemaitijos turizmo informacijos centro komanda, dėkojame jums už palaikymą ir pagalbą, žengiant į priekį.

Sutarkime ir kartu kurkime savo miesto istoriją!

Atsiliepimai

Komentuoti