VšĮ Žemaitijos turizmo informacijos centras

ŽEMAITIJOS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS – VIENAS RYŠKIAUSIŲ 10-OSIOS ADVENTUR 2023 PARODOS DALYVIŲ!

Sausio 27 – 29 d. Vilniuje vyko dešimtoji turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR 2023. Joje, kaip ir kasmet, dalyvavo bei Telšius ir rajoną pristatė Žemaitijos turizmo informacijos centro komanda vadovaujama direktoriaus Egidijaus Vaškelevičiaus Turizmo centui kompaniją palaikė atstovai iš Žemaitijos saugomų teritorijų direkcijos Varnių regioninio parko grupės bei Žemaičių muziejaus „Alka“, parodos metu kartu su mumis pristatę savo specifines veiklas.

Šių metų Žemaitijos turizmo informacijos centro pagrindinė pristatymo idėja – Telšių mažosios puošmenos, tad telšiškių stendą papuošė mieste esančių mažosios architektūros akcentų replikos ir kopijos, kurias iš savo privačių kolekcijų mielai paskolino profesoriai Romualdas Inčirauskas ir Algirdas Žebrauskas, Žemaičių muziejaus „Alka“ darbuotoja Jurgita Armalienė ir kavinės „Senamiestis“ savininkė Vaiva Klingerienė. Nepamiršta buvo ir Telšių gėlė – bijūnas. Kad sausio pabaigoje stendą puoštų gyviausi ir tikriausi bijūnų žiedai, pasirūpino gėlių salonas „Skinta“ ir jo savininkė Birutė Lekavičiūtė. Savo teatralizuotais šokiais, karališka apranga ir istorijos pateikimu lankytojus traukė Žemaitės dramos teatro jaunieji aktoriai, lydimi vadovės Inos Levickienės bei teatro administratorės, gidės Aistės Korkadinovaitės – Šiaudkulienės. O kaipgi be meškos? Užsukti į Telšius ir Telšių stendą aplankyti kvietė visos Žemaitijos ir Žemaitijos turizmo informacijos centro simbolis – meška. Jai gyvybę suteikė ir istorijas į lūpas įdėjo Telšių Žemaitės gimnazijos mokytoja Vilija Vaičiulienė, o pačią mešką pavertė pliušine Ligitos siuvimo namų savininkė Ligita Tamavičienė.

Per 3 parodos dienas Žemaitijos turizmo informacijos centro stendą „Telšē – Žaimaitėjės suostėnė“ aplankė gausus lankytojų būrys. Jų tarpe buvo ir Lietuvos Respublikos Ekonomikos ir inovacijų viceministras Vincas Jurgutis, ir Telšių rajono meras Kęstutis Gusarovas su komanda, ir Telšių rajono savivaldybės administracijos vadovas Tomas Katkus bei jo pavaduotojas Rimantas Adomaitis, ir kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Monika Domarkienė, ir Lietuvos savivaldybių merai, ir LR Seimo nariai, ir turizmo paslaugų tiekėjai, ir turizmo centrų veiklą vienijančių ir koordinuojančių organizacijų atstovai. Stendo lankytojai bendravo su Žemaitijos turizmo informacijos centro darbuotojais, partneriais, galvojo norus bei trynė nosis motinai – meškai ir žydukui, dėliojo dėlionę „Meška“, atsakinėjo į „Žemaičių egzamino“ klausimus, fotografavosi su atgijusiu Žemaitijos simboliu, degustavo įvairaus brandumo „Džiugo“ sūrį. Patys aktyviausi ir labiausiai nusipelnę lankytojai ir svečiai buvo apdovanoti Žemaitijos turizmo informacijos centro prizais - šokolado plytelėmis, mineraliniu vandeniu, magnetukais, šratinukais ir bijūnais.

Na o mes, Žemaitijos turizmo informacijos centro komanda, tariame DĖKUI visiems ir kiekvienam, kurie aplankė ir dar aplankys mūsų stendą ir Telšius, ėmė iš mūsų interviu, rašė ir dar rašys apie mus, skolino rekvizitus, dalino idėjas, patarimus, pasiūlymus, dirbo kartu su mumis visomis ADVENTUR 2023 dienomis, palaikė ir įkvėpė mus.

#ŽemaičiųmuziejusALKA #TelšiųŽemaitėsdramosteatras #Skinta #Kashtanka #Adventur2023 #Žemaitijosturizmoinformacijoscentras #Vrniųregioninisparkas

Atsiliepimai

Komentuoti