VšĮ Žemaitijos turizmo informacijos centras

Maisto edukacija restorane „Abatija"

Edukacijos

Kontaktai

Žemaitija yra viena iš Lietuvos regionų, turinti savo unikalią kulinarinę tradiciją. Žemaitiški patiekalai dažniausiai gaminami iš vietinių produktų ir atspindi regioninį skonį bei virtuvės paveldą. Naujai duris atvėrusiame restorane Abatija nuo šiol galite paragauti išskirtinių skonių derinių! 

Maisto degustacijos metu paragausite ir įvertinsite išskirtinius patiekalus, išsiaiškinsite jų poskonį, aromatą, tekstūrą ir kitas savybes bei įvertinsite savo kaip degustatoriaus amplua. Visos siūlomos degustacijos derinamos su tinkamu vynu.

Pirmoji degustacija „Prabangus skonis".

Išskirtinę patiekalų edukaciją sudaro: ėrienos kepsnys su karamelizuotais burokėliais, jaunomis bulvytėmis ir vyno padažu. Šalia pagrindinio patiekalo paragausite derančio vyno taurę. Pabaigoje gomurį palepinsite pasirenkamuoju desertu iš meniu, o po degustacijos namo parsivešite išskirtinę dovaną - Abatijos naminę duoną. 

Antroji edukacija „Gurmaniškas pasirinkimas". 

Paukštienos patiekalai neapsiriboja tik vištiena. Jei norisi išbandyti gurmanišką skonį restoranas „Abatija" siūlo paragauti antienos. Gurmaniška antienos krūtinėlė  bus patiekta su svieste keptais portabelo grybais, jaunomis bulvytėmis ir raudonojo vyno padažu. O desertą galėsite pasirinti iš viso meniu. 

Trečioji edukacija:  „Arčiau klasikos".

Jei nemėgstate eksperimentuoti ir nesinori bandyti kitokių skonių rekomenduojame rinktis trečiąjį variantą, kuriame bus patiekta vištiena su traškiomis svieste keptomis daržovėmis, bulvių gratinu, grietinėlės - garstyčių padažu. Tradiciškai paragausite derančio vyno, o desertą išsirinksite iš meniu.

Pasirinkus degustacijas restorane „Abatija"  jūsų lauks šefo staigmena!

Maisto degustacija gali būti labai smagus laiko praleidimas drauge su savo kompanija ar kolektyvu. Net jei nesate maisto entuziastai rekomenduojame išbandyti ir patirti naujus skonių potyrius. 

Degustacijas galite užsisakyti atvykę į Žemaitijos turizmo informacijos centrą adresu Turgaus a. 21, Telšiai, arba telefonu +370 618 63448. 

Atsiliepimai

Komentuoti