VšĮ Žemaitijos turizmo informacijos centras

P. BAGOČIAUS KAIMO TURIZMO SODYBA

Kaimo sodybos

P. Bagočiaus kaimo turizmo sodyba – tai vaizdinga, rami vieta, miško apsuptyje, puikiai tinkama šventėms, poilsiui, įmonių renginiams ar draugų susitikimams.

Nuomojama salė, kurioje jauki atmosfera, mediniai puošnūs stalai su minkštomis kėdėmis (telpa iki 25 žmonių). Nuomojama pirtis, kubilas. Yra miegamieji su patalyne, lauko ir vidaus tualetas, dušas, mini virtuvėlė (virdulys, mikrobangų krosnelė, šaldytuvas).

Kaimo turizmo sodyba yra tolėliau nuo miesto šurmulio Telšių rajone, Varnių regioniniame parke (Žemaitijoje) (apie 15 km. nuo Telšių).

Ką veikti sodyboje ras tiek vaikai, tiek suaugę.

PRAMOGOS LAUKE: batutas, krepšinio aikštelė, tinklinio aikštelė, vaikų žaidimo aikštelė (sūpynės, smėlio dėžė), šašlykinė, pavėsinės. Galima maudytis vandens telkinyje. Didelė teritorija. Ramu. Grynas oras. Sodyba miško apsuptyje, todėl sezono metu rasite ir grybų, ir uogyčių, ir vaistinių augalų arbatėlei.

VIETA TINKAMA: asmeninėms šventėms, krikštynoms, nedidelėms vestuvėms, gimtadieniams, vaikų gimtadieniams, darbo šventėms, bernvakariams ar mergvakariams, šeimos ar giminės susitikimui, metinėms. Taip pat sodybą rekomenduojame ĮMONIŲ RENGINIAMS (I-V): produktų ar paslaugų pristatymams, komandos formavimo renginiams, mokymams, užsiėmimams lauke (pvz. jogos, meditacijos) ir pan.

Mes stengiamės, kad jūsų šventės ir poilsis būtų kupinas gražių prisiminimų, kad sodyboje būtų jauku ir miela. Aplankykite mus ir apžiūrėkite sodybą gyvai. Visada laukiame.

 

Atsiliepimai

Komentuoti