VšĮ Žemaitijos turizmo informacijos centras

MINAVUONĖ

Kaimo sodybos

"Minavuonė – tai erdvi kaimo turizmo sodyba prie jaukaus ežero Telšių rajone, didelių miškų ir pievų apsuptyje esantis gamtos kampelis, kuriame sau vietą ras tiek norintys atšvęsti savo šventes tiek kokybiškai pailsėti.

Sodyba yra tik 10 km nuo Telšių, 25 km nuo Plungės ir 10 km nuo kelio Šiauliai – Palanga, tad į ją pailsėti kviečiame nuo kelionės pavargusius poilsiautojus, visus mėgstančius pabėgti nuo miesto šurmulio, pasilepinti natūralios gamtos teikiamais malonumais.

Visais metų laikais teikiamos pokylių salės, pirčių ir poilsio namelių nuomos paslaugos. Pokylių salėje gali būti švenčiamos vestuvės, krikštynos, įmonių vakarėliai ar kitos šventės su svečių nakvyne iki 80 asmenų. Gali būti teikiamos ir maitinimo paslaugos. Nuomojamose pirtyse jūs galite pasinaudoti visais pirties teikiamais malonumais, po to atvėsti ežero vandenyje, ar mažesniame artimų žmonių rate atšvęsti įsimintą datą. Poilsio nameliai pastatyti ant ežero kranto, su mini virtuve, indais. Visi nameliai yra skirtingos stilistikos, todėl galėsite pasirinkti labiausiai Jums patinkantį. Priimami poilsiautojai su kemperiais ir palapinėmis, kuriems nuomojamos atskiros pavėsinės.

Sodybai priklausančiame 6ha Gaudiešiaus ežere yra pastatytas ilgas ir platus tiltas mėgstantiems maudytis ar romantiškai stebėti gamtą besileidžiant vakaro saulei. Galima pasiplaukioti valtele. Poilsiautojams su vaikais įruošta maudykla, kurioje yra pavėsinė ir laužavietė. Ežeras gausiai įžuvintas, kuo džiaugiasi tiek įgudę žvejai tiek vaikai pagavę savo pirmąją žuvį. Aktyvaus sporto mėgėjams prie miško įrengta sporto aikštelė tinkliniui ir krepšiniui."

Atsiliepimai

Komentuoti