VšĮ Žemaitijos turizmo informacijos centras

ANGELŲ MALŪNAS

Kaimo sodybos

Turbūt, kaip ir daugelis šiuolaikinių žmonių, labai vertinate galimybes, kai galite atitrūkti nuo reikalų ir atsipalaiduoti? Įsivaizduokite, kaip nuostabu praleisti dieną arba visą savaitgalį ar net visą savaitę draugų rate senovinėje, paslapties apgautoje, sodyboje ant upės kranto, kur nuo 1851 m. veikė vandens malūnas, o aplinkui jis supamas pasakišku kraštovaizdžiu: tankus, gražus miškas, didžiulis tvenkinys bei upė. Tai nėra eilinė kaimo turizmo sodyba, bet unikali vieta, kur Jūs galėsite puikiai pailsėti, išmėginti tikrąją sveiką pirtį pagal senovines tradicijas su profesionalaus pirtininko atliekamais autentiškos pirties ritualais.  

„Angelų malūno“ sodyba yra puiki vieta tiek šeimos progoms švęsti, tiek įmonių renginiams (seminarams, banketams ir pan.). Erdvi senovinė banketinė salė  su visa renginiams reikalinga, puikiaivaizdo ir garso aparatūra, kurioje telpa iki 60 žmonių. „Angelų malūno“ sodyboje galite organizuoti net kelių dienų renginius, nes čia Jūsų patogumui yra 10 kambarių su 27-iomis miegamosiomis vietomis Jūsų bei Jūsų svečių apgyvendinimui.

O gal domina aktyvus poilsis. „Angelų malūno“ sodyboje Jūs galite mėgautis vandens žygiu su baidarėmis, žvejoti trofėjines lydekas, organizuoti dviračių žygius po Varnių regioninį parką ir aplankyti senovines bažnyčias, piliakalnius bei muziejus. Yra galimybė apsigyventi tiek kambariuose, tiek palapinių stovykloje. 

„Angelų malūno“ sodyba įsikūrusi Telšių rajone, Varnių regioniniame parke, (Kuršai) Kūlio Daubos kaime. Mielai kviečiame atvykti į ekskursiją po 1851 m. statytą malūną. Supažindinsime Jus su XIX a. grūdų malimo procesu bei pavaišinsime natūralia žolelių arbata. Po ekskursijos galėsite išsikepti dešrelių ir surengti žaidimus savo draugų kompanijoje po atviru dangumi.

Patogumai

Wi-Fi
Šeimų numeriai
Pervežimas iš/į oro uostą
Konferencijų salė
TV
Supranta angliškai
Supranta rusiškai
Žvejyba
Maitinimas
Pirtis
Pokylių salė
Valčių, baidarių nuoma
Automobilių stovėjimo aikštelė
Vieta palapinėms
Kubilas
Krepšinio / tinklinio aikštelė
Laužavietė
Židinys
Automobilių stovėjimo aikštelė
Laužavietė
Židinys
Terasa

Klasė (žvaigždutės)

4 žvaigždutės

Sezoniškumas

Visą sezoną

Papildoma informacija

„Angelų malūno“ pirtyje galite sužinoti ir išbandyti pirtį pagal visas senovines tradicijas. Jūsų paslaugoms − pirtininko Ričardo Rasiuko žinios bei patirtis. Jis pirtininkystės meno mokėsi ir žynias rinko pas Lietuvių, Latvių, Baltarusų, Ukrainos, Rusijos, Uralo ir Rytų šalių pirtininkystės žinovus. Profesionalus pirtininkas papasakos visas subtilybes, kaip teisingai atlikti pirties ritualus, kad jie būtų kuo veiksmingesni. O taip pat pagal senovines tradicijas atliks vanojimą, masažą, pilingą bei prausimą putomis naudojant beržinę vantą. Tokioje pirtyje kur visos 4 stichijos (žemė, vanduo, ugnis, oras) susijungia ir perduoda mums ramybę,sveikatą,palaimą. Akmuo, medžių vantos, minkštas garas susijungia ir sukuria sinergiją taip, kad tiek kūnas, tiek protas atgautų ramybę bei sveikatą.

Tradicinė lietuviška pirtis „Angelų malūno“ sodyboje – tai galimybė pailsėti, pasimokyti, tiek su šeima arba draugais, tiek nustebinti ir pamaloninti verslo partnerius arba išskirtinius klientus.

Kas yra „Angelų malūno“ pirtyje?

Įvairios edukacinės pirties programos.
Pirtis su garine krosnimi „ugnis per akmenis“, kuri leis Jums pajusti tikrą pirties minštą, malonų, kvapnų garą.
Priešpirtis – 120 m2
Atskiras išėjimas į 100 m2 lauko terasą, kuri atsiremia į upės krantą.
Burbulinė vonia (Jacuzzi) su šiltu vandeniu (1 gulima vieta + 9 sėdimos vietos), iš kurios atsiveria puikus vaizdas į upę ir mišką.
Pirties garinės platūs patogūs gultai.
Suolai bei stalai.
3 dušai, WC.
Masažinis stalas procedūroms ar pailsėjimui.

 

Žemaitiško kąstinio gamybos edukacinė programa

Žemaičių tradicinis senovinis patiekalas kastinys ypatingai vertinamas dėl savo unikalaus skonio. Jo nemoka pagaminti nei viena pasaulio tauta ir ne kiekvienas lietuvis. Gal norite išmokti pasigaminti Žemaitišką kąstinį. Siūlome sudalyvauti Žemaitiško kąstinio gamybos edukacinėje programoje. Pamatysite ir patys pabandysite pasigaminti šį patiekalą. Išgirsite iš vietinių meistrų lūpų visas subtilybes apie šio produkto gamybą. O pasigamintą kąstinį parsivešite namo ir galėsite pavaišinti namiškius.


Lietuviško šakočio kepimo edukacinė programa.

Tikriausiai visi esate ragave lietuviško “šakočio”, bet ar matėte kaip jis gaminamas. Siūlome susipažinti su Lietuviško šakočio kepimo edukacine programa. Pamatysite, kaip gimsta šis skanumynas, kuris ruošiamas malkiniame pečiuje, vietinių meistrų rankose, pagal kulinarinio paveldo receptus. Galėsite patys sudalyvauti kepimo procese. O iškeptą šakotį ragausite pasimėgaudami vietinių žolelių arbata.

Atsiliepimai

Komentuoti