VšĮ Žemaitijos turizmo informacijos centras

Vasaros koncertas ant Zaksos kalno

Koncertai

Pasiruoškite vasaros nuotykiui Telšiuose: „Karklės“ organizatoriai į Lietuvą pakvietė dvi legendines užsienio grupes! 

Išsiilgusiems vasaros nuotykių, Karklė Production organizatoriai turi ypatingą pasiūlymą: liepos 12-ąją Telšiuose audringą vakarėlį užkurs dvi pasaulinio lygio žvaigždės. Nostalgiškus sentimentus žadinantys hitai ir Lotynų Amerikos ritmai vienoje scenoje: į Lietuvą užsuks legendiniai Benassi Bros, kartu su dainininke Dhany, kurios balsas girdimas visose iki skausmo žinomuose grupės kūriniuose. Prie pasaulinio žvaigždžių jungiasi ir draugai iš kaimyninės Lenkijos – šokių muzikos hitų ambasadoriai KOMODO, kartu su atlikėju Thomas Sykes. Organizatoriai išduoda, kad prie legendinių atlikėjų prisijungs ir būrys Lietuvos žvaigždžių.

Pirmą kartą Lietuvoje Dhany apsilankė dar pernai, ir surengė net du audringus koncertus dviejuose – Raudonės Pilies ir Karklės festivaliuose. Itin gausiai susirinkusi publika ilgai nenorėjo „paleisti“ dainininkės – viename iš festivalio teko koncertuoti iki paryčių.

Karščiausiame vasaros vakarėlyje neabejotinai skambės žymiausi, nostalgija alsuojantys Benassi Bros. Feat. Dhany hitai, kuriuos mintinai moka visi: „Every Single Day“, „Hit My Heart“, „Illusion“ ir begalė kitų.

Milijonus perklausų renkantys ir trankia klubine muzika garsėjantys „KOMODO“ yra ilgiausiai klubinę muziką kurianti grupė Lenkijoje. Jie į Lietuvą atvyks kartu su vokalistu Thomas Sykes, kurio balsas skamba daugybėje hitais tapusių dainų.
Šie didžėjai garsėja tuo, kad klausytojus užburia ne tik naujai perkurtais senais, 9-to dešimtmečio hitais, taip pat ir jų pačių kurtais singlais, bet ir vokalistų profesionalumu: visi jų pasirodymai atliekami gyvai.
Tokie pasaulinę šlovę pelnę hitai kaip „(I just) Died in your arms“, „Is This Love“, taip pat talentingų didžėjų perkurtas kūrinys „Heaven“ ir dar begalė kitų mielai glostys melomanų ausis ir privers išsijudinti net tuos, kurie nemėgsta šokti.

Organizatoriai išduoda, kad prie legendinių atlikėjų prisijungs ir gausus būrys Lietuvos žvaigždžių.

Savo bilietu į karščiausią vasaros vakarėlį pasirūpink iš anksto: pirmieji 300 bilietų pigiausi, vėliau jų kaina kils. Moksleiviai, neįgalieji ir senjorai į renginį pateks dar pigiau – ypatinga kaina jiems galios pateikus pažymėjimus prie įėjimo.

Pasiruoškite net keturių valandų vakarėliui su legendinėmis užsienio žvaigždėmis. Susitikime Telšiuose, ant Zakso kalno (Vilniaus g. 10)
Durys atidaromos 19 val., koncerto pradžia 20.30 val.