VšĮ Žemaitijos turizmo informacijos centras

Laida "Kelionės tikslas - Žemaitija"

Kiti renginiai

Nuo spalio 8 d. kiekvieną sekmadienį, 11:30 val., per Delfi TV rodoma nauja kelionių laida „Kelionės tikslas – Žemaitija“. Joje galima pamatyti dar neregėtų, įdomių vietų, kurios slepiasi Žemaitijos krašte. Laidos metu išvysite jau atrastas ir dar nežinomas Žemaitijos vietas, išgirsite vietinių gyventojų ar turistų nuomonę apie laidos vedėjo jiems pateiktus klausimus, o laidos ekspertė viską išsamiai paaiškins.


Keliaudami su laidos kūrėjais, jūs pabuvosite vietose, kurias verta aplankyti, pajausti, paliesti ar išragauti. Jūs susipažinsite su vietinių atstovų kuriamais produktais bei paslaugomis ir dalį jų išbandysite. Kitaip tariant, turėsite puikią progą pasimėgauti buvimu Žemaitijoje. Pirmųjų laidų metu laidos kūrėjai pakvies jus pakeliauti po Žemaitijos sostinę – Telšius – ir paklausyti istorijų bei pasakojimų – tų ypatingų dalykų, kurie išskiria Žemaitijos sostinę iš kitų Lietuvos miestų.

Vėliau, laidos kūrėjų lydimi, aplankysite kitus išskirtinio grožio, istorijos ar architektūros Žemaitijos miestus ir miestelius, pabuvosite turistų dažnai lankomose vietose arba ten, kur lankytojai užsuka retokai, išbandysite naujas pramogas, skonius.