Turizmo sezonas meškų mieste pasitiktas!

Gegužės 27 – 29 d. Žemaitijos turizmo informacijos centras pradėjo naująjį vasaros sezoną.

Turizmo sezoną, kaip ir priklauso, pasitikome su pačiais mažaisiais - „Kodėlčiukų“ grupe iš Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyriaus. Būsimieji pradinukai dalyvavo edukacijoje „Atrask Telšių meškutes“.

Vėlyvą šeštadienio vakarą telšiškiai ir miesto svečiai klajojo ekskursijoje „3K“ kartu su gide L. Jonike, na o sekmadienį ryte, autorinėje ekskursijoje „Nuo kalvos iki kalvos“ turistus lydėjo gidė E. Kakanauskienė.

Kad nenuobodžiautų tie, kurie neturėjo galimybės užsiregistruoti į ekskursijas, bet yra girdėję apie Telšiuose glūdinčias paslaptis, dalyvavo „Didžiosiose meškų paieškose“, vykusiose praėjusį šeštadienį. Miestiečiams pavyko rasti 5 meškutes iš 10 pasislėpusių.

Lamingieji Ruslanas, Augustė, Remigijus, Andrius ir Gabija, supratę užuominas apie meškų buvimo vietas, atradę meškutes ir jas atgabenę į Žemaitijos TIC, buvo apdovanoti turizmo centro ir EUROPE DIRECT Telšiai įsteigtais prizais.

Naujojo sezono pradžia padaryta! Dabar laukia TV laidos, pasakojančios apie Telšius ir kviečiančios mus aplankyti, „Turizmo alėja“ miesto šventėje „Telšē linGOun“, intriguojančios ekskursijos ir mūsų visų pastangomis – turistai, jau pamilę Telšius ir tik juos atrasiantys.

Atsiliepimai

Komentuoti