VšĮ Žemaitijos turizmo informacijos centras

TOP 10

Žemaitijos turizmo informacijos centras siūlo prizus už vasaros keliones po Telšių rajoną!

Ar esi kada gavęs apdovanojimą už tai, kad keliauji? Žemaitijos turizmo informacijos centras meta tau iššūkį ir skelbia konkursą kiekvienam, aplankiusiam visas TOP 10 lankytinas vietas Telšių rajone!

Nori dalyvauti? Privalai užfiksuoti save visose „Telšių rajono TOP 10“ lankomose vietose, o nuotraukas atsiųsti mums, t.y., Žemaitijos turizmo informacijos centrui, el. paštu telsiaitop10@gmail.com ne vėliau kaip iki 2022 m. rugsėjo mėn. 20 d.

Mes iš tavęs laukiame ne mažiau kaip 10 skirtingų, nuotaikingų, žaismingų nuotraukų iš visų lankomiausių TOP 10 objektų Telšių rajone, o tau pažadame azartą, potyrius, įspūdžius, puikiai ir aktyviai praleistą laiką ir, tikėtina, prizus. O jie – stilingas dviratis, nakvynė su vakariene 2 asmenims žavinguose svečių namuose „Lavender Inn“, žemaitiškų valgių degustacija 6 asmenims su pačios šeimininkės pasakojimais kavinėje „Senamiestis“.

Jei įvykdysi visus konkurso reikalavimus, paskelbtus Žemaitijos turizmo informacijos centro svetainėje http://visit.telsiai.lt, centro socialinių tinklų „Facebook“, „Instagram“ ar „Tik Tok“ paskyrose, burtų keliu mes atrinksime būtent tavo atsiųstas nuotraukas, o tave kaip tikrą nugalėtoją pagerbsime Pasaulinės turizmo dienos minėjimo renginyje 2022 m. rugsėjo mėn. pabaigoje.

Tad jei esi Lietuvos Respublikos gyventojas ar mūsų svečias, mėgsti keliauti ir turi fotoaparatą, šis konkursas būtent tau!

Pastaba: mes pasiliekame teisę skirti papildomus apdovanojimus už profesionalumą, išradingumą bei netikėtą požiūrį į „Telšių rajono TOP 10“ objektus.

Konkurso nuostatai

Daugiau informacijos:
VšĮ Žemaitijos turizmo informacijos centras
http://visit.telsiai.lt
Tel.: +370 630 94433
El. p.: turizmocentras@telsiai.lt

 

Atsiliepimai

Komentuoti